Říjen 2010

Takže páá

29. října 2010 v 20:17 | •Nikísek• |  Jiné

Tak jo dneska už je to poslední článek jem u babi a dědi a babi nechce abych seděla pořád u PC!!Takže spíme v děckou tak se sem nejak tak večer propašuju ale ikám bude to tak v 11:00 jako večer nebo až takhlen pozdě!!Takže zatí předem pááá


Hrabu hrabu.........nikdy se asi nedohrabuu :D

29. října 2010 v 20:15 | •Nikísek• |  Jiné
Dneska jsme přijeli k babičce a dědovi.Babička nás požádala jesti s ní pudeme ven na tu OBROVITÁNSKOU zahradu hrabat listí.Já a sestra jsme nemeli v tom problm oblékli jsme se a běželi jsme směr vrata na zahradu.Babička nám řekla at deme až tam dozadu za slepice.Došl jsme tam ještě z kolečkem a košem.Tam bylo listí.Že jsme tam furt hrabali hrabali a už mi hlava řikala že se snad už nikdy nedohrabem.Pak už jsme to konečně sbhrabali na hromady a ted babička řekla a ted to nalozime na kolečko a do koše a odvezemeto tam za zahradu na hromadu.Tak jsme to tam vozili nejmín milionkrát.Když jsme tam jeli odvejzt listí já a ségra tak jsme to tam vysypali a pak já na ségru: Kíto ted me povezeš.Kíta kejvla hlavou já jsem nasedla na kolečko košík jsem


držela v ruce a už sme jeli dojeli jsme v pohodičce bez urazu.Pak jsme jeli zas vysypali jsme to a nasedla kíta a já vezla....jenže pro mě to blya taky velkáá tíha.Vezla jse jí jela jsem s ní přes kopřivi a pak sem ji kolikrat vysypala a pak když jsme dojeli tak jsem jí hodila do listí..A pak jsme radsi jeszdili s babičkou.Pak jsme taky zametali u selpic to už přisel deda to už to šlo po masle s kitou jsme se stridaly a deda nas vozil bez chybicky.pak jsme přišli domů hrála jsem si s babickou a ted tu sedima pisu vam tento článek!!tak to jo a měli jsme od babi odměnu 100 Kč pro každou!!

29.října 2010

29. října 2010 v 17:15 | •Nikísek• |  Autogramy
Ahoj takže můj 1 článek o autogramech!Takhle to bude vždy vypadat když nějaké slavné celebritě nápíši!Dole už by měla být anketa jstli adresy budu dávat mým SB nebo všem!!Tak rozhodujte kdyby vyhrálo SB tak jim to budu posílat na e-mail a kdyby všichni tak to uvidíte ve článku!!Takže hlasujte hlasujte at to dobře dopadne!!Kdyby ještě ted nekdo chtěl adresu a nebylo by rozhodnuto tak napiš na : Nikola.Tulachova@gmail.com já ti odepíši jestli ti adresu dám nebo ne a napiš tam k tomu jaká je tvoje stránka na blog!!Začínám:                             ODESLÁNO: Dominika Stará
                                        e-mailem
                        Měl by přijít pravý podpis i s věnovánim
                                     ODESLÁNO: Zdeněk Troška
                                            e-mailem
                         Měl by přijít pravý podpis a i s věnováním!                    ODESLÁNO: Václav Klaus
                                e-mailem
                    měl by přijít pravý podpis i s věnováním!


                          ODESLÁNO: Matouš Ruml
                                             e-mailem
                             Měl by přijít pravý podpis!


                                  ODESLÁNO: Tomáš Matonoha
                                              e-mailem
                               měl by přijít s pryvým podpise!                                 ODESLÁNO: Roman Vojtek
                                       e-mailem
                             měl by přijít i s pravým podpisem i s věnováním!


TAK DOUFÁM ŽE JE TO PŘEHLEDNĚJŠÍÍ

Kusowky /2/

27. října 2010 v 15:45 | •Nikísek• |  Jiné
do komentu napište jaký je nejhezčí!!

Kusowky /1/

27. října 2010 v 15:42 | •Nikísek• |  Jiné


no není to roztomilonkéé ???

Zápas

27. října 2010 v 15:41 | •Nikísek• |  Jiné
Už dávno jsme měli ve škole zápas dobrovolný jako v přehazce.Prostě třída proti třídě.my jsme se přihlásili a já  a kámoška jsme to měli na starosti.Nechci se vytahovat ale jsme na tyhle věci nelepší z holek.šli jsme tam a všechno jsme prohráli takže asi víte že jsme tam byli nejmladší a taky 2 od konce!!!I Z TOHO MÁ ČLOVĚK RADOST!!!!

Talentmanie VS. Československo má talent

24. října 2010 v 13:58 | •Nikísek•O |  Jiné

Československo má TALENT

O SHOW

Celý podzim 2010 bude Česko a Slovensko sledovat na televizních obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ vysílání nejúspěšnější a nejzábavnější talentové show na světě. Ve společné česko-slovenské soutěži talentů ukážeme neuvěřitelnou škálu schopností a zručností soutěžících a její průběh zdramatizujeme soubojem národů.
Got Talent je dnes největším světovým pojmem pro televizní zábavnou show. V květnu 2009, když finále Britain´s Got Talent sledovalo 18,3 milionu diváků, se jednou z nejznámějších žen v novodobé televizní zábavě stala Susan Boyle. Nezaměstnanou 47letou venkovanku sledovaly miliony diváků na její cestě za vítězstvím od prvních chvil před kamerou plakaly u jejího zpěvu a milovaly ji pro to, jak byla prostá a přitom úžasná. Pohádka o talentu, který dostal šanci, o splněném snu, o úspěchu. To je důvod, proč diváci na celém světě milují Got Talent a proč byl tento formát oceněn jako Nejlepší zábavný pořad roku na festivalu Broadcast Awards 2010.
Od chvíle, kdy se Britain´s Got Talent na jaře 2007 odvysílal poprvé, ovládl celý svět. Do června 2007 byl odvysílán v 27 zemích světa, nevynechal ani Austrálii, Asii, Jižní i Střední Ameriku, jih Afriky…
Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šance každému, bez ohledu na věk či typ talentu - tanec, zpěv, akrobacie, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři , a to jak děti, teenageři, dospělí či důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika.
Cesta k úspěchu ale není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci na to, aby předvedl svůj výkon.
Nakonec se ve finále stává absolutním vítězem miláček "vox populi". Průvodci televizních přenosů jsou tři členové poroty, jak už to tak bývá - každý v jiné roli, a dva moderátoři, kteří průběh soutěže posouvají, dynamizují, glosují. 

                                                                           Zkopírován ze stánky: http://www.csmatalent.cz/o-show-cz.html


POROTA


1.


2.

Jan Kraus Jan Kraus : porotce

3.

MODERÁTOŘI

1.

Jakub Prachař Jakub Prachař : moderátor

2.


TALENTMANIAO SHOW

Očekávaná nejzábavnější Česko Slovenská show, ve které mají soutěžící možnost ukázat něco neobvyklého, fantastického, jedinečného nebo naprosto ojedinělého, je tady! Do velkolepého projektu, který stejně jako loni spojí nejen dva národy, ale také jejich nejsledovanější televize - TV Nova a TV Markíza - se může přihlásit kdokoliv bez omezení věku a národnosti. Vítěz Talentmanie získá velmi lákavou odměnu ve výši 150 000 eur, tedy téměř 4 000 000 Kč.

Čeští i slovenští televizní diváci se mohou těšit na velkolepou a naprosto jedinečnou show. Talentmania bude nejen přehlídkou skvělých, neuvěřitelných, famózních, často i podivuhodných dovedností soutěžících, diváci se navíc mohou těšit také na známé tváře, jako je nejoblíbenější slovenská moderátorka Adéla Banášová, hvězda populární hudby Paľo Habera, fenomenální a oblíbený český režisér Zdeněk Troška a světoznámá modelka Alena Šeredová.

"Loni jsme společným hudebním projektem Novy a Markízy pobláznili obě země. Z finálové dvanáctky mladých nadějných zpěváků si Češi a Slováci zvolili svoji hvězdu. Chceme navázat na výjimečný loňský podzim a přinést českým a slovenským televizním divákům další skvělou show, z níž vzejde zasloužený vítěz," říká viceprezident CME pro televizní vysílání a jednatel TV Nova Petr Dvořák.

"Po úspechu Česko Slovenskej SuperStar je pre nás veľkou výzvou spolupracovať na ďalšom medzinárodnom projekte, v ktorom nájdeme zaujímavé talenty a umožníme tak širokému spektru Slovákov a Čechov predviesť svoje mimoriadne schopnosti", říká na adresu velkolepé show Václav Mika, ředitel TV Markíza.

Na soutěžícího, který v Talentmanii uspěje a se svým vystoupením projde finálovým kolem jako vítěz, čeká závratná odměna ve výši 150 000 eur, což představuje částku téměř 4 000 000 Kč! Sledujte nejzábavnější show, která vás nepustí od obrazovek!

                                                                                Zkopírováno na: http://talentmania.nova.cz/o-show/


POROTA

Adela Banášová


Adéla Banášová by Lukáš Vrtílek
Adéla Banášová by Lukáš Vrtílek
aktualizováno 25.08.2010, 17:16 | 25.08.2010, 11:48 | markiza.sk, nova.cz
Slovensko nemá more, kráľovskú rodinu ani metro... ale zato má Adelu Banášovú. Chodiacu antitézu blondínkovských vtipov, multifunkčný televízny zázrak s nekonečnými nohami a pohotovosťou ostreľovača.
Ak by sa slovenské ženské moderovanie datovalo biblickým spôsobom, používali by sme spojenia "pred Adelou" a " po Adele".

Adela je hádam najobsadzovanejšia moderátorka, ktorá sa svojmu publiku zatiaľ neprejedla. Svojimi talentami obohatila nejeden zábavný program a okorenila nejednu televíznu či rozhlasovú šou. Svojim výzorom sa stala ikonou pre mnohé ženy neštandardnej krásy a zo svojich nedostatkov urobila prednosti.

Ostrovtip a irónia sú nástroje, ktoré Adela denne potrebuje nielen k svojej práci, ale aj k životu. Neustále uťahovanie si z ľudí a spoločenských problémov však nemá nič spoločné s prvoplánovými "vtípkami" iných blondínok. Práve naopak, Adela sa vyzná! A nielen v moderovaní. Videli sme ju už v úlohe ostrieľanej porotkyne, modelky, tanečnice a speváčky. Svoj prvý veľký úspech v televízii zažila najmä vďaka moderovaniu speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar.

                                                                                Zkopírováno na: http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/adela-banasova.html


Pavol Habera

Pavol Habera
Pavol Habera
aktualizováno 25.08.2010, 17:09 | 25.08.2010, 11:57 | markiza.sk, nova.cz
Kým sa neposadil do porotcovského kresla, nikto z nás netušil, aký vie byť prísny a neoblomný. Neplatia naň slzy, koketéria ani hnev uchádzačov. Je pevný ako Clint Eastwood a neúplatný ako daňový úrad.
Pod posteľami vyradených uchádzačov by sme zrejme našli desiatky voodoo figúrok s jeho podobou... Na tomto trende sa určite nič nezmení, porotca-kat je totiž v životnej forme!

Paľo je z Brezna a na svoju cestu za slávou sa vydal so známou slovenskou kapelou Team v osemdesiatych rokoch. Okrem spievania účinkoval aj v niekoľkých hudobných filmoch a muzikáloch a už niekoľko rokov dráždi divákov v porotcovských kreslách rôznych talentových a speváckych šou. Venuje aj skladaniu piesní a niekoľko z nich napísal aj pre finalistov SuperStar.

Jedni ho milujú, iní nenávidia, on však ide za svojim! Je tvrdý, ale verí, že jeho kritika prinesie mnohým mladým talentom osobnostný posun. Vie zničiť a poslať človeka pod čiernu zem, ale aj pochváliť a uznať kvality súťažiaceho. Možno práve preto prichádzajú mnohí mladí speváci na kastingy, len aby počuli úprimný názor tohto "ťažkého" profesionála, ktorý zaváhanie neodpúšťa.

                                                                                       http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/pavol-habera.html


Alena Šeredová

Alena Šeredová
Alena Šeredová
aktualizováno 25.08.2010, 17:18 | 25.08.2010, 12:08 | markiza.sk, nova.cz
Krásná modelka a herečka, která usvědčuje své příjmení ze lži. Alena Šeredová dobyla svým půvabem nejen Českou republiku a Itálii, ale i srdce jednoho z nejznámějších fotbalistů Gianluigiho Buffona.
Tato křehká bytost, která dokáže vypít pivo na ex rychleji než leckterý pijan, se vrací na českou obrazovku po deseti letech.

Překrásná modelka a herečka z Prahy, to je Alena Šeredová, která již od malička tíhla k modelingu. V patnácti fotila s Jadranem Šetlíkem, jedním z nejznámějších fotografů v České republice, o rok později se uchytila jako modelka v Řecku a v sedmnácti už dobyla hlavní centrum italské módy - Miláno.

V Itálii později také zůstala a během několika let se stala známou tváří nejen v oblasti módy, ale i na poli televizní zábavy, kdy se proslavila v pořadu Vrátím se v sobotu - Loterie, který byl oceněný v anketě Telegatto (obdoba české ankety TýTý).

A tak přestože Alenu Šeredovou známe především jako vicemiss České republiky (na Miss World skončila na čtvrtém místě), je paradoxně tato kráska s kaštanovými vlasy známější v zahraničí než u nás.


                                                            UŽ TAM NENÍ

                                                                                   Zkopírováno na:http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/alena-seredova.html


Zdeněk Troška

Zdeněk Troška by Lukáš Vrtílek
zdroj: TV Nova Zdeněk Troška by Lukáš Vrtílek
aktualizováno 25.08.2010, 17:17 | 25.08.2010, 12:21 | markiza.sk, nova.cz
Hoštická legenda se zapsala do povědomí lidí nejen svými rozepnutými košilemi a neskutečnou láskou k jídlu, ale především několika úspěšnými filmovými pohádkami.
Režisér Zdeněk Troška, nekorunovaný král českých pohádek, se narodil roku 1953 v jižních Čechách, které tak rád zobrazuje prakticky ve všech svých filmech. Vystudoval střední školu v Dijonu ve Francii a následně pražskou FAMU.

Jako režisér na sebe poprvé upozornil především komediální trilogií Slunce, seno…, ze které ještě dodnes mnoho diváků cituje různé hlášky. Režisérsky však Zdeněk Troška dominuje především v pohádkách. O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Princezna ze mlejna, Z pekla štěstí nebo Nejkrásnější hádanka patří dnes k pokladům české pohádkové kinematografie.

Málokdo však ví, že vedle filmů Zdeněk Troška režíruje také muzikály v pražském Divadle Kalich a inscenoval i Verdiho operu Don Carlos na scéně Národního divadla.


                                                       Zkopírováno na: http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/zdenek-troska.htmlTED JEŠTĚ NASTOUPILI DO POROTI MÍSTO ALENI ŠEREDOVÍ MR.GSModerátor:


Humor má!!


TAKŽE TO JE KONEC!!...............BUDU VÁS DÁLE INFORMOVAT O 1 A 2 POŘADU


Dole v anketě můžete hlasovat jaký pořad je lepší!!                     Ahoj a příjemní zbytek dne přeje Nikísek .Diplomek /2/

18. října 2010 v 20:23 | •Nikísek• |  Rychlovky
Takže a to je diplomek pro  Elektronek.Která se zůčastnila v mé sputěži:rychlovka.


P.S.doufám že se ti bude líbit a nezapomen si ho vyzvednout

??

Diplomek /1/

18. října 2010 v 20:21 | •Nikísek• |  Rychlovky
Takže toto je diplomek pro sWeet ♥ .Která se zůčasnila mé soutěži : rychlovky!!


P.S. doufám že se ti bude líbit a nezapomen si ho vyzvednout????????


Rychlovka /1/

17. října 2010 v 18:09 | •Nikísek• |  Rychlovky
Tak jo je tu úplně 1 rychlovka,

Cena: malí diplomek

Můžou se zůčastnit je 2!!Co to je???
Bruslák

17. října 2010 v 17:56 | •Nikísek• |  Jiné
Tak wow dneska jsem  šla odpoledne ke sWeet a ona se mě zeptala zdali půjdu na bruslák.Mamka mi to dovolila.Zbalila jsem si.A zachvíli jsem seděla v aute a jelaa jsem na bruslák.Když jsme dojeli Martina nám zavázala tedy utáhla brusle¨a pak už jsme z nenadání stáli na ledě.Jezdili jsme ale měla jsem takm kupu
spolužáků.A většinou to byly hokejisti takže se všichni na nás domluvili a vždycky se rozjeli a pak u nás prudce zabrzdili měli jsme celí džíny celí od sněhu.Potom jsme tam potkali Adelku a Denisku.Připojili jsme se k nim a sWeet napadlo že bychom se mohli všichni chytit a jako jet spolu.Jenže bylo tam spusta lidí takže jsme se furt musley rozpojovat a objíždět a pak zas spojovat no byla to sranda.Pak jsme  tam nějak tak jezdili.a pak nás vyhodili protože se rozjížděla rolba!!! :( na tento zážitek nikdy nezapomeneme vid ssWeet??????


                      Paaapaaa du na další článek at se vam takovéhle štastné příbehy dějou častěji

Nikisek a nezlopte se za ty tečky jsem na notebook!! 

Poznávačky /1/

17. října 2010 v 14:41 | •Nikísek• |  Poznávačky
Tak a je tu úplně první poznávačka.

Kdo to je???

Můžou se zůčasnit jen 4 lidi.
Cena:Diplom

???????????????
Hodně štěstí přeje •Nikísek•

Tipovačka /2/

17. října 2010 v 13:51 | •Nikísek• |  Tipovačky
A je tu tipovačka číslo 2.

Na jaké boty myslím??

a)adidas bílé s černými 3 pruhy
b)adidas bílořůžovo,černé pruhy a podrážka
c)adidas fialove se zlatími pruhy
d)adidas černé s bílimi pruhy                                                                     Hodně štěstí přeje •Nikísek•Tipovačka /1/

17. října 2010 v 13:38 | •Nikísek• |  Tipovačky
Tipovačka úplně 1............


Na jaký smajlík myslím:

a) Zelený sluníčkoví
b)mosrý tmavě modrý rozlobený
c)tmavě zelený s dlouhým nosem 
b)oranzovi s brylema

cena:společný diplomek
Můžou se zůčasnit puze 4 lidi


                                                Hodně štěstí přeje •Nikísek•

Affs

17. října 2010 v 13:26 | •Nikísek• |  Affs

Seznam affs


1. Joy
                                       
                                       6. Denny*

                                        7. Leela
Spřátelujem zde !!


Sestry

16. října 2010 v 18:30 | •Nikísek• |  Jiné
Připravila jsem si pro vás 1 anketu se článkem.
Mám tu pro vás opravdu super holky,
které jsou ve zpěvu a jak i ve videoklipu pro mě neporovnatelné.
Poslechněte si a pořádně si prohlédněte videoklip obou
dívek a pak můžete dát 1 z nich hlas dole v anketě.
A třeba nechat i nějaký komentář co vás na tom zaujalo.

1.
       Tiffany Alvord :
Je to podle mě krásná a sympatická holka.A s 2 je prostě neporovnatelná.

http://www.youtube.com/watch?v=ITXWt5P0sJw

2.
       Savannh Outen
Je to podle mě taky krásná a taky sympatická holka.A je úplně stejně neporovnatelná jako 1.

http://www.youtube.com/watch?v=c1WxWMx-DI8


No tak doufám že se vám obě líbili?Mě na 100% jo.JSOU JAK SESTRY!!! :D

Soutěže

16. října 2010 v 17:44 | •Nikísek•
Pokud si chcete zasoutěžit, tak to jsem na správném místě.
Najdete tu mnoho soutěží!

Son_

Bleskovky

Celebrity /1/

16. října 2010 v 17:32 | •Nikísek• |  Celebrity
Takže dnes 16.10.2010 jsem si pro vás připravila o Celebritách pár Drbů první je:


Robert a Kristen plánují voodoo svatbu

STARS: Robert a Kristen plánují voodoo svatbu - foto
Zdroj: Profimedia
Robert Pattinson a Kristen Stewart stále nechtějí potvrdit, jestli spolu randí už od začátku natáčení Twilight ságy, ale to, že je svatba na spadnutí, už neutajili.
Nečekejte ale žádnou klasiku, obřad v bílém a zástupy družiček. Dokonce ani prstýnky si zamilovaný pár pořídit nehodlá. Místo toho si raději nechají udělat společné tetovaní!

Svatba se chystá už na prosinec a měla by být ve stylu voodoo. Kristen si přeje, aby ji vykonala voodoo kněžka z New Orleans.

"Oba už zažili výšiny i propady své lásky, navíc jsou pod neustálým drobnohledem veřejnosti. To není lehká situace na budování vztahu," řekl zdroj z jejich okolí.

"Teď se ale rozhodli, že chtějí všem dát najevo, že svůj vztah myslí opravdu vážně, a chtějí si svůj slib lásky potvrdit i svatebním obřadem."

Kristen (21) a o tři roky starší Robert se samozřejmě snaží utajit svatební detaily, ale i přesto víme, že místo snubních prstýnků bude společné tetování. Oba si také koupí nějaký dárek, který jim bude připomínat jako moc se navzájem milují.

"Chtějí si nechat společně na bok vytetovat maličké kotvy, které budou znamenat, že si jsou vzájemnou oporou a bezpečím i v krušných chvílích."

Jeto velce šoující ,ale já bych byla ráda

2.

Miley Cyrus: "Justin Bieber je zajíček!"

STARS: Miley Cyrus:
Zdroj: Profimedia.cz
Už na srpnové show v New Yorku bylo úplně jasné, že Justin by chtěl s Disney star zažít něco mnohem víc, než jen společné vystupování. Smiley má však na věc jiný názor...
Když se Justin (16) a Miley (17) společně objevili na pódiu, aby zazpívali song Overboard fanoušci šíleli nadšením. A stejnou euforii prožíval i kanadský zpěvák na svém twitteru: "Oooh! Miley je tak sexy! A zpívá božsky! Je prostě hot!"

"Viděla jsem jejich show a kdykoliv měl Justin sebemenší příležitost, aby se Miley dotkl, tak to udělal. Zkoušel s ní prostě flirtovat na pódiu," prozradila fanynka, která stála hned pod pódiem.

Seriálová Hannah Montana na zpěvákovy výzvy ale nereagovala a později i vysvětlila proč: "Justin je vážně roztomilý, ale já nejsem na zajíčky. Dávám přednost zkušenějším klukům!"

Justin se jejími slovy ale nenechal odradit a i přesto, že teď chodí se zpěvačkou Jasmine Villegas, o Miley stojí dál. "Když se mnou nechce nic mít, tak bychom aspoň mohli ještě párkrát společně vystoupit," zasmál se zpěvák a na závěr dodal: "To nám šlo skvěle!"

Tak tomu jsem taky moc nevěřila

3.

Kdo pere Zacovi?

STARS: Kdo pere Zacovi? - foto
Zdroj: Profimedia
Zac Efron si nepotřebuje najímat paní na úklid, Vanessa Hudgens to prý zvládá skvěle!
I celebrity mají doma binec a špinavé prádlo. Někdo to řeší početným služebnictvem, jiný pravidelnými návštěvami úklidových firem. Ne tak Zac Efron. Praní a úklidu se totiž ujímá jeho mladá přítelkyně Vanessa (21). Randí spolu už od roku 2005 a jsou považováni za jeden z nejstabilnějších mladých párů Hollywoodu.

Zac: Na úklid moc nejsem

Zac otevřeně přiznává, že uklízení mu nic moc neříká. "Nerad věnuju čas uklízení, a podle toho to doma taky vypadá. Někdy to dopadne, že se mi špinavé prádlo válí po domě klidně i celý měsíc," připouští.

Když se ho ale zeptáte, jestli neuvažoval o najmutí někoho na úklid, zavrtí hlavou: "Myslím, že nikoho nepotřebuji, Vanessa všechny domácí práce zvládá skvěle."

V rozhovoru pro Australskou rádio show Kyle and Jackie Zac přiznal, že Vanessa je v domácích pracích mnohem lepší než on. "Strašně moc mi pomáhá. Bez ní to vypadá tak, že tři, čtyři týdny žádné oblečení nevyperu, až si jednoho dne řeknu: Tak a jdeš na to! A udělám si jeden velký prací a úklidový den," popisuje Zac svůj pohled na domácí práce.

Autogramy

16. října 2010 v 15:51 | •Nikísek•
Takže autogramy mám ,ale musíte počkat až pojedu k mamce do práce ,abych naskenovala autogrami a dala na blog.

Adresy slavných: (ještě nevím jestli je mám dávat jen mím Affs nebo i jiným lidem)
--------------------------------Nevím rozhodne se o tom v anketě---------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jinak adresu můžu schánět i na přání takže není problém stačí naapsat do komentáře:

1.Přezdívka ??
2.Blog ??
3.Jsme Affs ??
4.Koho ??
5.E-mail ??


Takže já vám odepíši zdali Ano nebo Ne.

                               Hezký den přeje •Nikísek•

♥ Info ♥

16. října 2010 v 15:40 | •Nikísek•
Toto jsou informace o blogu

Blog byl založen dne 16.října 2010
Tento blog je vlastně tak o všem najdete tu soutěže,adresy slavných a mé autogramy(dávam jen svím Affs),a různé jiné o celebritách a můžete být i mím Affs.
Na mém blogu prosí nepište sprosté věci.
Má přezdívka je : •Nikísek•

(byla bych velice ráda kdyby si každé mé affs informace o mém blogu přačetli.Aby o tom taky trochu věděli :D)