Talentmanie VS. Československo má talent

24. října 2010 v 13:58 | •Nikísek•O |  Jiné

Československo má TALENT

O SHOW

Celý podzim 2010 bude Česko a Slovensko sledovat na televizních obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ vysílání nejúspěšnější a nejzábavnější talentové show na světě. Ve společné česko-slovenské soutěži talentů ukážeme neuvěřitelnou škálu schopností a zručností soutěžících a její průběh zdramatizujeme soubojem národů.
Got Talent je dnes největším světovým pojmem pro televizní zábavnou show. V květnu 2009, když finále Britain´s Got Talent sledovalo 18,3 milionu diváků, se jednou z nejznámějších žen v novodobé televizní zábavě stala Susan Boyle. Nezaměstnanou 47letou venkovanku sledovaly miliony diváků na její cestě za vítězstvím od prvních chvil před kamerou plakaly u jejího zpěvu a milovaly ji pro to, jak byla prostá a přitom úžasná. Pohádka o talentu, který dostal šanci, o splněném snu, o úspěchu. To je důvod, proč diváci na celém světě milují Got Talent a proč byl tento formát oceněn jako Nejlepší zábavný pořad roku na festivalu Broadcast Awards 2010.
Od chvíle, kdy se Britain´s Got Talent na jaře 2007 odvysílal poprvé, ovládl celý svět. Do června 2007 byl odvysílán v 27 zemích světa, nevynechal ani Austrálii, Asii, Jižní i Střední Ameriku, jih Afriky…
Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šance každému, bez ohledu na věk či typ talentu - tanec, zpěv, akrobacie, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři , a to jak děti, teenageři, dospělí či důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika.
Cesta k úspěchu ale není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci na to, aby předvedl svůj výkon.
Nakonec se ve finále stává absolutním vítězem miláček "vox populi". Průvodci televizních přenosů jsou tři členové poroty, jak už to tak bývá - každý v jiné roli, a dva moderátoři, kteří průběh soutěže posouvají, dynamizují, glosují. 

                                                                           Zkopírován ze stánky: http://www.csmatalent.cz/o-show-cz.html


POROTA


1.


2.

Jan Kraus Jan Kraus : porotce

3.

MODERÁTOŘI

1.

Jakub Prachař Jakub Prachař : moderátor

2.


TALENTMANIAO SHOW

Očekávaná nejzábavnější Česko Slovenská show, ve které mají soutěžící možnost ukázat něco neobvyklého, fantastického, jedinečného nebo naprosto ojedinělého, je tady! Do velkolepého projektu, který stejně jako loni spojí nejen dva národy, ale také jejich nejsledovanější televize - TV Nova a TV Markíza - se může přihlásit kdokoliv bez omezení věku a národnosti. Vítěz Talentmanie získá velmi lákavou odměnu ve výši 150 000 eur, tedy téměř 4 000 000 Kč.

Čeští i slovenští televizní diváci se mohou těšit na velkolepou a naprosto jedinečnou show. Talentmania bude nejen přehlídkou skvělých, neuvěřitelných, famózních, často i podivuhodných dovedností soutěžících, diváci se navíc mohou těšit také na známé tváře, jako je nejoblíbenější slovenská moderátorka Adéla Banášová, hvězda populární hudby Paľo Habera, fenomenální a oblíbený český režisér Zdeněk Troška a světoznámá modelka Alena Šeredová.

"Loni jsme společným hudebním projektem Novy a Markízy pobláznili obě země. Z finálové dvanáctky mladých nadějných zpěváků si Češi a Slováci zvolili svoji hvězdu. Chceme navázat na výjimečný loňský podzim a přinést českým a slovenským televizním divákům další skvělou show, z níž vzejde zasloužený vítěz," říká viceprezident CME pro televizní vysílání a jednatel TV Nova Petr Dvořák.

"Po úspechu Česko Slovenskej SuperStar je pre nás veľkou výzvou spolupracovať na ďalšom medzinárodnom projekte, v ktorom nájdeme zaujímavé talenty a umožníme tak širokému spektru Slovákov a Čechov predviesť svoje mimoriadne schopnosti", říká na adresu velkolepé show Václav Mika, ředitel TV Markíza.

Na soutěžícího, který v Talentmanii uspěje a se svým vystoupením projde finálovým kolem jako vítěz, čeká závratná odměna ve výši 150 000 eur, což představuje částku téměř 4 000 000 Kč! Sledujte nejzábavnější show, která vás nepustí od obrazovek!

                                                                                Zkopírováno na: http://talentmania.nova.cz/o-show/


POROTA

Adela Banášová


Adéla Banášová by Lukáš Vrtílek
Adéla Banášová by Lukáš Vrtílek
aktualizováno 25.08.2010, 17:16 | 25.08.2010, 11:48 | markiza.sk, nova.cz
Slovensko nemá more, kráľovskú rodinu ani metro... ale zato má Adelu Banášovú. Chodiacu antitézu blondínkovských vtipov, multifunkčný televízny zázrak s nekonečnými nohami a pohotovosťou ostreľovača.
Ak by sa slovenské ženské moderovanie datovalo biblickým spôsobom, používali by sme spojenia "pred Adelou" a " po Adele".

Adela je hádam najobsadzovanejšia moderátorka, ktorá sa svojmu publiku zatiaľ neprejedla. Svojimi talentami obohatila nejeden zábavný program a okorenila nejednu televíznu či rozhlasovú šou. Svojim výzorom sa stala ikonou pre mnohé ženy neštandardnej krásy a zo svojich nedostatkov urobila prednosti.

Ostrovtip a irónia sú nástroje, ktoré Adela denne potrebuje nielen k svojej práci, ale aj k životu. Neustále uťahovanie si z ľudí a spoločenských problémov však nemá nič spoločné s prvoplánovými "vtípkami" iných blondínok. Práve naopak, Adela sa vyzná! A nielen v moderovaní. Videli sme ju už v úlohe ostrieľanej porotkyne, modelky, tanečnice a speváčky. Svoj prvý veľký úspech v televízii zažila najmä vďaka moderovaniu speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar.

                                                                                Zkopírováno na: http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/adela-banasova.html


Pavol Habera

Pavol Habera
Pavol Habera
aktualizováno 25.08.2010, 17:09 | 25.08.2010, 11:57 | markiza.sk, nova.cz
Kým sa neposadil do porotcovského kresla, nikto z nás netušil, aký vie byť prísny a neoblomný. Neplatia naň slzy, koketéria ani hnev uchádzačov. Je pevný ako Clint Eastwood a neúplatný ako daňový úrad.
Pod posteľami vyradených uchádzačov by sme zrejme našli desiatky voodoo figúrok s jeho podobou... Na tomto trende sa určite nič nezmení, porotca-kat je totiž v životnej forme!

Paľo je z Brezna a na svoju cestu za slávou sa vydal so známou slovenskou kapelou Team v osemdesiatych rokoch. Okrem spievania účinkoval aj v niekoľkých hudobných filmoch a muzikáloch a už niekoľko rokov dráždi divákov v porotcovských kreslách rôznych talentových a speváckych šou. Venuje aj skladaniu piesní a niekoľko z nich napísal aj pre finalistov SuperStar.

Jedni ho milujú, iní nenávidia, on však ide za svojim! Je tvrdý, ale verí, že jeho kritika prinesie mnohým mladým talentom osobnostný posun. Vie zničiť a poslať človeka pod čiernu zem, ale aj pochváliť a uznať kvality súťažiaceho. Možno práve preto prichádzajú mnohí mladí speváci na kastingy, len aby počuli úprimný názor tohto "ťažkého" profesionála, ktorý zaváhanie neodpúšťa.

                                                                                       http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/pavol-habera.html


Alena Šeredová

Alena Šeredová
Alena Šeredová
aktualizováno 25.08.2010, 17:18 | 25.08.2010, 12:08 | markiza.sk, nova.cz
Krásná modelka a herečka, která usvědčuje své příjmení ze lži. Alena Šeredová dobyla svým půvabem nejen Českou republiku a Itálii, ale i srdce jednoho z nejznámějších fotbalistů Gianluigiho Buffona.
Tato křehká bytost, která dokáže vypít pivo na ex rychleji než leckterý pijan, se vrací na českou obrazovku po deseti letech.

Překrásná modelka a herečka z Prahy, to je Alena Šeredová, která již od malička tíhla k modelingu. V patnácti fotila s Jadranem Šetlíkem, jedním z nejznámějších fotografů v České republice, o rok později se uchytila jako modelka v Řecku a v sedmnácti už dobyla hlavní centrum italské módy - Miláno.

V Itálii později také zůstala a během několika let se stala známou tváří nejen v oblasti módy, ale i na poli televizní zábavy, kdy se proslavila v pořadu Vrátím se v sobotu - Loterie, který byl oceněný v anketě Telegatto (obdoba české ankety TýTý).

A tak přestože Alenu Šeredovou známe především jako vicemiss České republiky (na Miss World skončila na čtvrtém místě), je paradoxně tato kráska s kaštanovými vlasy známější v zahraničí než u nás.


                                                            UŽ TAM NENÍ

                                                                                   Zkopírováno na:http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/alena-seredova.html


Zdeněk Troška

Zdeněk Troška by Lukáš Vrtílek
zdroj: TV Nova Zdeněk Troška by Lukáš Vrtílek
aktualizováno 25.08.2010, 17:17 | 25.08.2010, 12:21 | markiza.sk, nova.cz
Hoštická legenda se zapsala do povědomí lidí nejen svými rozepnutými košilemi a neskutečnou láskou k jídlu, ale především několika úspěšnými filmovými pohádkami.
Režisér Zdeněk Troška, nekorunovaný král českých pohádek, se narodil roku 1953 v jižních Čechách, které tak rád zobrazuje prakticky ve všech svých filmech. Vystudoval střední školu v Dijonu ve Francii a následně pražskou FAMU.

Jako režisér na sebe poprvé upozornil především komediální trilogií Slunce, seno…, ze které ještě dodnes mnoho diváků cituje různé hlášky. Režisérsky však Zdeněk Troška dominuje především v pohádkách. O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Princezna ze mlejna, Z pekla štěstí nebo Nejkrásnější hádanka patří dnes k pokladům české pohádkové kinematografie.

Málokdo však ví, že vedle filmů Zdeněk Troška režíruje také muzikály v pražském Divadle Kalich a inscenoval i Verdiho operu Don Carlos na scéně Národního divadla.


                                                       Zkopírováno na: http://talentmania.nova.cz/clanek/porota/zdenek-troska.htmlTED JEŠTĚ NASTOUPILI DO POROTI MÍSTO ALENI ŠEREDOVÍ MR.GSModerátor:


Humor má!!


TAKŽE TO JE KONEC!!...............BUDU VÁS DÁLE INFORMOVAT O 1 A 2 POŘADU


Dole v anketě můžete hlasovat jaký pořad je lepší!!                     Ahoj a příjemní zbytek dne přeje Nikísek .


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikísek Nikísek | Web | 24. října 2010 v 14:01 | Reagovat

U mě vítězíí Talentmania

2 sWeet ♥ sWeet ♥ | Web | 25. října 2010 v 15:41 | Reagovat

Talentmania
100%
!!!!!!!!!!!!!!
nexchhci nic řikat, ale ten článek je trochu nepřehledný... ;-)

3 SiQwííís..!? xD your Affí ♥ SiQwííís..!? xD your Affí ♥ | Web | 25. října 2010 v 16:01 | Reagovat

podle mě je lepší talent mania
ale čs má talent taky není špatný

jinak?? jak se dneska máš???

4 Joy Joy | Web | 25. října 2010 v 19:39 | Reagovat

Aj podľa mňa je lepšia Talentmánia. A ozaj, napíš mi na blog čo chceš na diplom za spriatelenie. Všetky nové SB tam majú oznam. :-)

5 SiQwííís..!? xD your Affí ♥ SiQwííís..!? xD your Affí ♥ | Web | 27. října 2010 v 9:07 | Reagovat

čauky..u mě je zápis aff..a eště neco napsanýý ;);) měj se pá ;);)

ps.:promin za kopírák ale nemám vubec time :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama